Ataşehir’de FERFENE coşkusu yaşandı

Ataşehir'de FERFENE coşkusu yaşandı

Ataşehir Tüm Çankırılılar Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Kadın Kolları “FERFENE” etkinliğinde muhteşem bir gün yaşattı.

02 Mayıs 2016 - 06:58

Küçükbakkalköy'de düzenlenen etkinliğe; Çankırı Dernekleri Federasyonu Başkanı Zekeriya Açıkgöz, ATAMAD Kadın Kolları Başkanı Gülay Ülkü ve yönetim kurulu üyeleri, MHP Ataşehir Kadın Kolları Başkanı Ayşe Öztürk, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurdagül ve STK’ların kadın kolları başkan ve temsilcileri ile Çankırılı kadınlar katıldı. 

Saygı duruşu ve istiklal Marşı’nın okunmasından sonra etkinlikle ilgili konuşan Kadın Kolları Başkanı Filiz Akan Öztürk; “ Yoğun istek üzerine bu yıl ikinci FERFENE etkinliğinde yine sizlerle beraberiz. Öncelikle karşımda gördüğüm manzara günlerdir verdiğim emeğin sonucunda beni fazlasıyla onura etmiştir. Bu etkinliğin hazırlanmasında bize destek veren dernek üyelerimize ve başkanımıza teşekkür ederim” dedi. 

Akan Öztürk; “Ferfene geçmişten bugüne aslında kadınlar matinesi olarak geliyor. Onu bugüne taşımaya çalıştık ve bir Ferfene etkinliği düzenledik. Amacımız insanları bir araya getirerek birlik ve beraberliklerini sağlamak. Diye konuştu,

Yöre kıyafeti ve türkülerle salonda büyük coşku yaşandı. verilen çikek ve dernek Başkanı Mehmet Bağcı'nın konuşmasıyla etkinlik sona erdi.

Bu haber 335 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CANAN KARATAY'DAN BİR UYARI DAHA!..
CANAN KARATAY'DAN BİR UYARI DAHA!..
DOĞRU BESLEN BAŞIN AĞRIMASIN!..
DOĞRU BESLEN BAŞIN AĞRIMASIN!..