Gaziantep Hasır Ataşehir’e geldi

Gaziantep Hasır Ataşehir'e geldi

Ataşehir'de kalite ve müşteri memnuyeti ile öne çıkan, Gaziantep Hasır Restourant hizmette sınırları zorlamaya başladı.

02 Mayıs 2016 - 06:58

Gaziantep Hasır Restourant yöneticisi Esra Altaş, Gazi üniversitesi mezunu evli ve 2 çocuk annesi 10 yıllık özel sektör deneyimden sonra kendi Aile Restoranında yönetici olarak görev yapmaya başlamış. 

Esra Altaş ''Hizmet sektöründe insanlarla iç içe oluyorsunuz. Burda ne satığınızdan çak nasıl satığınız önemli. Biz burada güleryüzle insanlara hizmet etmeye çalışıyorsunuz. Babamın yıllardır bu projeyi hayata geçirme fikri vardı bizde saygı gösterdik. Restourantımızda misafirlerimizi rahatlıkla gelebileceği, çocuk oyun alanı, Ücretsiz otoparkı ve yemekli iş toplantıları için geniş salonumuz var. Misafirlerimize zengin Antep mutfağından lezetler sunuyoruz.Misafirlerimize kabaplarmız, dürümlerimiz, taşfırından lahmacunlarımız, pidelerimiz, serpme kahvaltımız ve ikramlarımız var. Kaliteli ve hijyenik bir hizmet sunmaktır önceliğimiz. Müşterilerden çok olumlu tepkiler alıyoruz'' dedi. 

Gaziantep Hasır Restourant işletmecisi Abdullah Üstün ''İyi ve kaliteli hizmetin sınırı yok diye düşünüyorum. 32 yıl devlete hizmet ettim. Devlette hizmet ederkende aynı anlayışla hizmet ettim. Biz yeni jenerasyona biraz uzak kaldık sanırım. Kızım bu konuda tercübeli görselik anlamındada, hizmet anlamında, müşteri anlamında ve iletişim anlamında benden daha tercübeli. İki kurum yanyana 400 kişi kapasiteli Köfteci Ramiz köfte üzerine önemli bir marka Türkiye'de... Bizim köftelerimiz mangalın kömüründe yapıldığı için daha lezzetli. Hazır kebap dediğimiz kendi markamız olan Gaziantep yemeklerini buraya taşımak istedik. Ayrıca İşkembe ve Paça çorbalarımızda var.Usulüne uygun olsun diye ustalarımızıda Gaziantep'ten getirdik.Her şey damak tadıyla, lezzetiyle orayla eş değer olsun istedik. Şuanda en iyiye doğru gitmek istiyoruz. Ufkumuzun sınırı yok, hizmetimizin sınırı yok. En iyi nasıl oluruz, en iyi hizmeti nasıl veririz düşüncesi içindeyiz. Her gün yeni bir lezzet ve yeni bir damak tadı ile müşterilerimizin karşısına çıkmak istiyoruz. Müşterilerimizin yemekli toplantılarınada ev sahipliği yapıyoruz. Müşterilerimiz hem yemeklerini yiyor hemde toplantılarını yapıyor, çocuklarda oyun parkında eğleniyor. Ateşehir'de lezzetin yeni adresiyiz diyebilecek kadar iddialıyız. Hedefimizde en iyi olmak var. Eksiklerimiz vardır bunları gidereceğiz. Ataşehir'de en iyi Restourant olmaya çalışıyoruz. Müşterilerimiz burda kendi evindeki rahatlığı ve hizmeti bulacaklardır'' dedi.

Bu haber 283 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CANAN KARATAY'DAN BİR UYARI DAHA!..
CANAN KARATAY'DAN BİR UYARI DAHA!..
DOĞRU BESLEN BAŞIN AĞRIMASIN!..
DOĞRU BESLEN BAŞIN AĞRIMASIN!..