O ANLARDA NELER KONUŞULDU?!..

O ANLARDA NELER KONUŞULDU?!..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan önceki akşam Tarabya Köşkü'nde sanatçı ve sporculara bir iftar daveti vermişti.

15 Haziran 2017 - 09:16

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan önceki akşam Tarabya Köşkü'nde sanatçı ve sporculara bir iftar daveti vermişti. Spor, sanat ve siyaset dünyasını buluşturan yemeğin en çok ilgi gören anlarından biri de Alişan, Ece Erken, Esra Erol ve İbrahim Tatlıses'in Cumhurbaşkanı Erdoğan ile sohbet ettiği o anlar oldu. O sırada neler konuşulduğu ortaya çıktı.

Eda Erol'la evlilik yolunda ilk adımı atan Alişan "29'unda kız istemeye gidiyoruz. Kasımda da düğün olacak. Cumhurbaşkanımız ve eşi de şahidimiz olacak" dedi.

Ece Erken ise sıranın kendisine geldiğini söyleyerek o anları şöyle anlattı: "Emine Erdoğan; Alişan ve Esra Erol'a 'Ece'yi evlendirin' dedi. Sıra bende."

İftar davetine çok yoğun bir katılım vardı. Davete katılanların sayısı önceki yıllara oranla hayli fazlaydı.

Uzun zamandır dargın olan Bülent Ersoy ve Ajda Pekkan, aynı masayı paylaşınca aralarındaki buzları eritti. Küslük iftarda sona erdi.

Mustafa Sandal, Linet, Işın Karaca, Yonca Evcimik, Müşerref Akay, Ümit Besen, Coşkun Sabah, Safiye Soyman, Seda Sayan, Derya Uluğ, Alişan, Ece Erken, Esra Erol, Mustafa Yıldızhan, DMC Yapım ve Pazarlama Müdürü Özden Bora ve DMC Genel Müdürü Samsun Demir de davetliler arasındaydı.

Cumhurbaşkanı’nın iftar davetine bu yıl ilk kez katılan isimler Cem Belevi, Ece Seçkin ve Ozan Doğulu oldu.

Sinan Akçıl, davet öncesi Erdoğan çiftine yeni çıkan single’ı “Yüzyılın Aşkı”nı hediye etti. Erdoğan’ın yanıtı ise “CD değil artık çocuk bekliyoruz” oldu.

Bu haber 608 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tespit edildiler! Asker onların peşinde...
Tespit edildiler! Asker onların peşinde...
GAZLIGÖL MAVİ EGE APART TERMAL'DE SİZE İYİ GELECEK KAMPANYA
GAZLIGÖL MAVİ EGE APART TERMAL'DE SİZE İYİ GELECEK KAMPANYA