ŞANSIMIZ SEVEYİM GÜLDÜRECEK!..

ŞANSIMIZ SEVEYİM GÜLDÜRECEK!..

Başrollerinde Cem Gelinoğlu, Gökhan Kıraç, Ümit Yesin, Zeynep Tuğçe Bayat ve Zerrin Sümer’in yer aldığı TAFF yapımı komedi filmi ‘Şansımı Seveyim’in bir aylık eğlenceli çekimleri önceki gün bitti.

03 Temmuz 2017 - 09:52

Çekimlerine Beykoz'da bir ay önce başlanan ve yine Beykoz Akbaba Köyü'nde final çekimleri yapan oyuncular kamera karşısına geçti.

Senaryosunu Ferhat Ergün'ün kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Ender Mıhlar'ın üstlendiği filmin set bahçesinde yapılan söyleşiye oyunculardan Cem Gelinoğlu, Ümit Yesin, Enver Mıhlar ve Gökhan Kıraç katıldı.

Her yaştan insanının izleyip bol kahkaha atacaklarını düşündükleri ve Ağustos'un son haftası bayram öncesi vizyona girecek olan 'Şansımı Seveyim' ekibi ortaya güzel bir film çıktığını söyledi. Ümit Yesin uzun bir aradan sonra sinema filminde rol almanın keyifli olduğunu söylerken, Cem Gelinoğlu ise kahkaha garantili ve izleyicilerin hayatta kendinde de birşeyler bulacağı bir film olduğunu söyledi.

Oyuncular daha sonra aynı zamanda Gökhan Kıraç'ın da doğum günü nedeniyle kutlama pastası kesti ve filme şans getirmesini diledi. Bir insanın başına gelebilecek tüm şansızlıkların farklı bir dille anlatıldığı ‘Şansımı Seveyim’ filminde, şanssızlığıyla tanınan Sebahattin (Cem Gelinoğlu), büyüdüğü mahalleye geri döner. Bütün mahalleli şanssızlıkları mıknatıs gibi çeken Sebahattin'in dönüşü yüzünden çok endişelidir. Kim bilir başlarına yine ne işler açacaktır? Kadersizliğine boyun eğmiş olan Sebahattin, Yaprak'la (Zeynep Tuğçe Bayat) tanışınca talihinin döndüğüne ikna olur. Ama şanssızlık bu ya, Yaprak yıllar önce ah'ını aldığı Durmuş'un kız kardeşidir. Yaprak'ın Sebahattin'i kabul etmesinin tek yolu, Sebahattin'in kendisini Durmuş'a affettirmesidir. Ancak şanssızlıklar Sebahattin'in yakasını bırakmayınca, en yakın arkadaşı İzzet (Gökhan Kıraç) ile ümitsizce kaderini değiştirmenin ve Yaprak'a kendisini kabul ettirmenin yollarını aramaya başlar.

SEÇKİN ŞENVARDAR

 

Bu haber 909 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CANAN KARATAY'DAN BİR UYARI DAHA!..
CANAN KARATAY'DAN BİR UYARI DAHA!..
DOĞRU BESLEN BAŞIN AĞRIMASIN!..
DOĞRU BESLEN BAŞIN AĞRIMASIN!..